| maryse_9270 a întrebat:

Hey, am citit acum vreo cateva saptamani ca formatia Evanescence va lansa un nou album in 2010 la inceputul toamnei, toamna a trecut si a venit iarna si eu tot nu am gasit albumul de care ziceau ca lau lansat in toamna!
Intrebarile sunt:
Are cineva albumul nou?; Daca da, de unde l-ati cumparat?; Si cum se numesc melodiile dupa album?

2 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Stiu, dar din pacate a fost anulata :(
http://inconstantin.ro/......anata.html

| PCDemon a răspuns:

Sunt un urias fan al lui Evanescence, am toate albumele lor.
Si acelasi lucru am citit si eu ( pe Wikipedia.ro ).
Sunt la fel de nedumerit ca tine prietene sad.
Iubesc Evanescence, cred ca la toamna in 2011 va fi lansat.
Oricum cauta tu ca si eu o sa caut pe Google dupa noul album. Daca il gasesc de anunt, daca il gasesti ma anunti, ok?
E-Mail: bragadireanu.robert4@gmail.com
Noroc!