| mara2 a întrebat:

Hey... AM o intrebare. De unde pot lua si eu toate melodiile LaLa Band? Sau macar enumerati-mi cateva melodii faine ( innafara de Dance dance, Anti drog, Am invatat sa lupt )

Răspuns Câştigător
| bbiancaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/PariucuviataProTV/videos?flow=grid&view=0 ( aici sunt toate melodiile ce apar in pariu cu viata + filmari din spatele reflectoarelor + ce se va intampla in urmatorul episod)

1 răspuns:
| JustMeDiana a răspuns:

Pai poti intra pe site-ul PeTelefon.ro, si scrii acolo..alina eremia-you lost me( sau ce melodie vrei)..sau Cristina ciobanasu, lala bad sau cine vrei tu din pariu cu viata... poti sa le descarci de acolo.