| lolololioly a întrebat:

Heyhappy Am si eu nevoie de niste idei de melodii faine de petrecere. Urmeaza majoratele si chiar nu ma pricep cand vine vorba de populara.Cne imi da cea mai buna lista... funda:X

1 răspuns:
| S0b3 a răspuns:

Emil lassaria Guantaramera Alexandra Stan Get Back 50 Cent Put It Down On Me Play & Win YaBB Justin Bieber Never Say Never Connecte-r Alarm Ring,Still, Burning Love Guess who A Doua Oara, Tot mai sus Katy Perry Last Friday Night. funda?