| birdie14 a întrebat:

Hey! As dori niste melodii gen P Diddy-Coming home, Jordan Sparks-Battlefield, Selena Gomez-A year without rain, Radio Killer-Lonely Heart!
Funda! Astept sugestii, cele mai bune melodii primesc funda, restul voturi!

1 răspuns:
| Runa100 a răspuns:

Da! am eu sugestii! Uite aici: Nicleback-Hero Trading Yesterday- Love song requiem(Si sunt mai multe de la ei care is faine) Red Jumpsuit Apparatus-Your guardian angel. Si mai sunt; Superchick- Stand in the rain si asta nu se prea potrivste cu ce ceri tu dar... e super: Evanescence - Hello. Daca nu iti plac niciuna, asta e; mie imi plac toate. Dar, na. Nu compara stilul normal cu al meu. Bafta. *wolf-