| Scarlette a întrebat:

Hey. As vrea sa ma ajutati sa identific o melodie... A fost difuzata zilele astea cam pe 19 (luni) pe la KissTV cred. Era o fata si un baiat care o cantau, baiatul era pe o cladire, fata pe o strada. Fata era bruneta, tunsa asemanator cu Alexandra Ungureanu in videoclipul "I need you more", doar ca pe o parte avea parul tuns scurt, parand dat peste ureche, iar pe cealalta parte lung. Era insotita de inca doua. Videoclipul era foarte colorat, cu multe baloane, iar baiatul era imbracat in gri. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Jenn002 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=axpO86pGHAM&ob=av2e
sigur asta este!:D
Fuda te roog:)

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

David Guetta - Where Them Girls At ft. Nicki Minaj, Flo Rida
http://www.youtube.com/watch?v=p4kVWCSzfK4&ob=av2e

| Jenn002 a răspuns:

Cher Lloyd-With Ur Love