| ღDiissyღ a întrebat:

Hey! Ati vazut'o pe Inna la prima aparitie la tv? :)) http://www.youtube.com/watch?v=UY6xQznnOYk
Nu imi vine sa cred ce a fost si ce apreciata este acum.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mda. Crec e prima data cand am vazut-o in pantaloni...

| ღDiissyღ explică (pentru Adry05):

laughing dar pe mine m'a uimit dantura ei frumoasawinking cum a devenit celebra, cum ''si'a luat'' dinti noi laughing

| Adry05 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

laughing) Asa e, daca esti atenta, a zis cineva la top comments "acum ca e celebra si-a pus dinti noi" sau ceva de genul.

| ღDiissyღ explică (pentru Adry05):

Mda...sa zicem ca dantura ei nu e o probleme dar macar sa cante sa stie, nu?

| Adry05 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Nu canta chiar atat de rau. Macar nu e atat de josnica ca alexandra stan sa faca playback pe scena la concert. straight face

| ღDiissyღ explică (pentru Adry05):

Acuma zi'mi ca Inna nu a facut niciodata playback ca nu te cred. Pe bune acuma...Inna nici nu se compara cu Alexandra Stan!

| Adry05 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Nu pot sa-ti zic asta, pentru ca nu sunt o fana deci nu-i urmaresc concertele. Iar, referitor la "Inna nu se compara cu alexandra stan" pe care o consideri tu mai buna?

| ღDiissyღ explică (pentru Adry05):

Nu pot sa iti spun exact dar niciodata nu mi-a placut cum canta Inna, nici Alexandra Stan nu ii stralucita...

| Adry05 a răspuns (pentru ღDiissyღ):

De acord. Inna nu merita sa ajunga unde e acum, am auzit undeva ca-i baga vocea prin tot felul de filtre s-o faca sa sune bine.

| ღDiissyღ explică (pentru Adry05):

Exact. Despre asta vorbeam.