| Alexandra_2209 a întrebat:

Hey buna! Ma ajutati si p mine va roog:-D Am nevoie de cateva melodii...in romana. Si nu manele:-P ( preferabil sa nu fie despre dragoste sau eu mai stiu ce:-)) si nu foarte energice...adica sa se poata canta la pian chitara. Dar sa nu fie nici de inmormantare. Potrivite:-D ) Ms mult. Dau fundita:-X Pwp

5 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nimeni Altu' - Fi ai bravilor soldati
Sdst - Ingeri deasupra Romaniei
Sdst - Scrisoare de pe front
Butch - Fiul risipitor
Kazi Ploae si Specii - Patria

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei
nicolaie guta abracadabra
nicoleta guta si nicoalaie guta
copilu de aur spune-mi
copilu de aur am facut 18 ani
copilu de aur femeie frumoasa
copilu de aur tu

| StarDust a răspuns:

Pai sa vedem.

Guess Who - unu altu?
Guess Who & Cedry2k - introspectii ( nu prea merge la pian/chitara)

Zale - vremuri mai bune
- Girl
Bitza - razboi in 2 (qutro) - e deja pian

| love_1617 a răspuns:

Change-bendeac si prietenii
kaka maka-imn de criza
dracula-smiley &andra

| sseelleennaa a răspuns:

Am eu foarte multe. Daca vrei tu le dau eu. Id meu este teodorik99 pune-l in lista