| DanaDanutza26 a întrebat:

Hey.Buna TPU vreau si eu muzica de dans street dance..Eu am fost la Romanii au talent in trupa Blockbusters..Ma cheama Daniela dar puteti sa imi spuneti Dana..pwp

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Şi credeai că dacă vii aici şi specifici unde ai fost o să ne dai pe spate că ai apărut în emisiunea aia de melteni? laughing

| DanaDanutza26 explică (pentru Wøodenpints):

Eu am dat un exemplu adica sa stii despre ce muzica vorbesc. Daca nu ai ce face si nu ai cui raspunde iti ocupi timpulcu raspunsuri enervante.