| Denisaa a întrebat:

Hey!happyCe mai faceti? Ce parere aveti despre...MANELE?laughing

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Sinceră să fiu nu-mi plac manele, nu mi-au plăcut niciodată, dar chiar nu am nimic împotriva celor cărora le plac manelele. Fiecare cu gusturile lui, corect? =)

15 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Aceeaşi părere pe care o am şi despre rromi sau manelişti, adică una nu foarte bună.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Bine fachappytu?happy despre manele parerea este ca la o nunta sau un chef sunt bine venite, dar altfel no wayhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| LuS[z] a răspuns:

O parere prosta

| biiiabyby a răspuns:

Pai.Manele=incultura si muzica de prost gust

Asa ca parerea mea e una cat se poate de proasta.Singura voce care-mi place de acolo e a Laurei Vass.Pacat de ea...

| anca943 a răspuns:

Manelele, mi se pare o mare porcarie laughing

| Frogie a răspuns:

MANELE= incultura si prost gust!

| DeyCj a răspuns:

Proastă. Da ce aia îi muzică? laughing

| EvaTramell a răspuns:

Mi-au placut dar acum nu imi mai plac
sunt prea uratsalaughinglaughinglaughing

| Vallutza a răspuns:

Beacs! atat! straight facelaughing

| gabriela_6078 a răspuns:

Nu am nimic cu persoanele care asculta manele, dar personal nu le vad valoarea muzicala.

| JokKer a răspuns:

Nu, nu-mi plac. sunt niste rromi. si muzica e falsa

| simona2010 a răspuns:

Mie imi plac unelehappy

| princess* a răspuns:

Demult imi placeau dar acum nu prea ascult.

| ceausescu a răspuns:

Manelele reprezinta incultura, desi este foarte trist tot mai multe persoane asculta manele straight face