| Denisaa a întrebat:

Hey!kiss
Ce se mai aude de Britney Spears? Nu am mai auzit nimic de ea.thinking

5 răspunsuri:
| Ruxy_1106 a răspuns:

Cica va lansa un nou album luna viitoare [daca avem noroc, de fapt inca nu se stie data], care se va numi Rumors.
Daca vrei sa fii la curent cu noutatile [despre ea]: www.breatheheavy.com

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Am auzi ca se casatoreste din nou. Poti citi mai multe aici:
http://www.bestmusic.ro/......87905.html

| Curcubeu_7124 a răspuns:

Pai tocmai ai zis tu ca nu se mai aude nimic de eahappy

| Ioana22B a răspuns:

A inregistrat o noua melodie "Follow my fingers" dar acum se asteapta sa iasa varaianta originala din studioubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit in ziar ca urmeaza sa-si lanseze un nou album.