| Iully99Puke a întrebat:

Hey :) Cine imi poate spune care sunt cele mai recente melodii aparute de diferiti artisti celebrii gen: Lil Wayne, Chris Brown etc... deoarece vreau sa fac lyrics-uri si trebuie sa ma apuc repede dupa ce apare o melodie foarte noua. Dar termenul de aparitie sa fie maxim 3 saptamani. Aveti grija! Nu va luati dupa videoclip, si la Boyfriend - J.B. videoclipul este de cateva zile dar melodia de 2 luni. ( acesta este primul meu lyrics video click va rog! http://www.youtube.com/......ttp?/watch DECI FUNDA PRIMULUI RASPUNS CARE MA AJUTA CEL MAI MULT!

2 răspunsuri:
| Iully99Puke explică:

Hooo alea's asa de vechi...deja de 2-3 luni pfaa mie imi trebuie MAXIM de 3 sap. sa fie de vechi deci e cv de munca happy de aia ofer fundita

| d33a2000 a răspuns:

Lil wayne are o melodie noua cu Bruno Marss, Mirror sau David Guetta cu Niki Minaj, Turn me on.big grin fundita?