| RwoarrxKandii a întrebat:

Hey. Cum pot sa pun muzica autoplay la pozele de pe hi5, dar sa nu se vada playlist-ul? Day funda love struck

Răspuns Câştigător
| Doddel a răspuns:

intrii pe youtube dai la melodie dai la embed copiezi codu ala mare, unde scrie witdh si height scrii 0 oriunde vezi asta si unde scrie hl=en_us stergi si scrii fs&autoplay=1 apoi copiezi tot si adaugi la poza, daca nu ai inteles da-mi mesaj.

3 răspunsuri:
| alynutza a răspuns:

buna. uite aici toate raspunsurile http://welcome.haipa.ro/index.php?s=muzica+la+profil&Submit=Search funda;;)?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome.haipa.ro :]
da la "Ajutor hi5" si gasesti tot ce vreibatting eyelashes