| TheLastDancer15 a întrebat:

Hey big grin
Cum pun muzică pe blogul meu, dar să pornească automat? big grin
(Mi-am făcut un tracklist pe mixpod.com. dar cum îl pun pe blog?)
Ofer fundiţă :*!

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Site-urile cu muzică ce porneşte automat sunt cel mai des închise,orice ar avea de spus posesorul. Deci, un blog interesant nu îcnearcă să bage muzică pe gât nimănui.
Ok, ai făcut un playlist cu melodii care-ţi plac, dar pot fi unii care să deteste melodiile acelea, şi dacă încerrci să le bagi pe gât vor da close înainte să se încarce pagina.