| OrochiFan a întrebat:

Hey, dar de ce nu imi apar raspunsurile atunci cand intru pe o intrebare si imi arata ca-s 2 raspunsuri(scuze categoria, e cea mai vizionata)! funda!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca respunsurile sunt recente! iar TPU este un site atat de bun incat nu arata raspunsurile in timp real ( eram sarcastic )

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Trebuie să aştepţi în jur de 10 minute până să apară răspunsurile. Site-ul se actualizează mai greu. Baftă!

| supernatural2011 a răspuns:

Pentru ca cineva a raspuns la ele doar ca nu apar imediattongue