| JessyTGR a întrebat:

Hey big grincare stie un program de facut muzica{ care sa functioneze usor}
-de downloadat...pls...

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am eu un program de downladat muzica de pe youtube(foarte usor de downladat-doar copiezi link-ul si dai paste e super simplu! si mai am unul cu care poti face videocliuri! daca te intereseaza imi dai un mesaj in particular si te ajut cu mare placere!

| cristina12310 a răspuns:

Ea vrea sa downloadeze un program de facut muzica, nu? eu folosesc reaper portable