| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! FUNDA la lady popular cum pot sa inchiriez un apartament?:S

Răspuns Câştigător
| მղղzყ a răspuns:

Deci...
Prima data te duci in oras si acolo in oras gasesti Langa Beauty Salon Este magazinul Furniture Dupa magazinul aceasta este Agentia Imobiliara. Te duci acolo si Si Vei vedea ca sunt apartament/e Si il inchiriezi p care vrei uh :*
PSer ca te.am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Ollykaa a răspuns:

Te duci in oras

te duci la agentia imobiliara

si sub apartamen: "boxonier", "domeniu" etc. scrie cumpara:"2000 de diamante"

si scrie inchiriaza: "25$" "800&"

Funditaa`?

| DaianaN a răspuns:

Te duci in oras, la agentia imobiliara unde poti cumpara o casuta sau sa o inchiriezi.winking