| ღDenyssaღ a întrebat:

La Lady Popular...la scopurile de la nivelul 4-5 iti cere sa iti inchiriezi un apartament mai mare.Eu momentan am unul cu 25 $ pe zi si daca imi inchiriez unul mai mare, imi pot inchiria unul cu 50$ pe zi?

Răspuns Câştigător
| millena a răspuns:

Buna! Da poti...dar mai intati trebuie sa-l vinzi pe cel de 25$ (te duci la agentia imobiliara si in stanga ai sa vezi o fereastra cu casa ta, iar dedesubtul casei tale scrie ''Paraseste''.dai click acolo) si dupa iti poti cumpara unul nou. Sper ca te-am ajutat kiss kiss :X:X PWP

2 răspunsuri:
| ღspecialgirlloveღ a răspuns:

Buna! Da poti...dar mai intati trebuie sa-l vinzi pe cel de 25$ (te duci la agentia imobiliara si in stanga ai sa vezi o fereastra cu casa ta, iar dedesubtul casei tale scrie ''Paraseste''.dai click acolo) si dupa iti poti cumpara unul nou. Sper ca te-am ajutat...