| Ralp a întrebat:

Hey hey! Ceva hardstyleri pe aici care ma pot ajuta cu un tracklist? :) http://www.youtube.com/watch?v=GB3TDUZN-rY

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce spun cei care au postat acest video:
"Tracks available on request, so want a song name, comment.
We will try to get back to you ASAP."
Soooo... lasa cat mai multe comment-uri, poate le atragi atentia si-ti vor raspunde! Roaga-i frumos sa-ti dea tracklist-ul.

| Ralp explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc mult pentru raspuns. le-am mai lasat mesaje, inca astept raspunsul lor, dar credeam ca poate mai asculta cineva HS si stie piesele. ^^ Chiar am nevoie de ele big grin.

| Kribzoner a răspuns:

A spus cineva Hardstyle? xD