| Crissu_9853 a întrebat:

Hey! Imi puteti spune cateva melodii potrivite pentru o stare de tristete, asa sa-ti intre la suflet? Multumesc mult!

Ofer funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| panther_5576 a răspuns:

Beyonce - hallo

| denisssa a răspuns:

Cea mai trista melodie, pe care am auzit-o vreodata e evanescence-my immortal...numai cand ii aud numele melodiei plang sad

| GeorgyPingu12 a răspuns:

Evane sence going under http://www.youtube.com/watch?v=RYVm0qbWIZU
si evane sence bring me to life... http://www.youtube.com/watch?v=hOvgR_mWGco

| andra94e a răspuns:

Buna.eu ascult : Chriss(JusstUs) feat Alexandra-Strig spre tine,Farky feat Roxana A. si Daone -Mi-e dor de noi,Ramona Hanganu-Te iubesc...happysper ca iti plac, daca vad funda, inseamna ca ti-au placuthappysi am sa ma mai uit sa-ti mai spun alte melodiihappy

| andra94e a răspuns:

Buna.eu ascult Chriss (JustUs) feat Allexandra - Strig spre tine,Ramona Hanganu-Pentru tine, Farky feat Roxana A si Daone-Mi-e dor de noi... daca ti-au placut sper sa vad si fundabig grin, ca at stiu sa iti mai spun si alte melodiihappy

| BlackMagicx3 a răspuns:

Ramona Hanganu-Te iubesc,Guns and Roses-Don`t Cry,Scorpions-Still Loving you, Aerosmith-I don`t want to miss a thing, Bon Jovi-Always, System of a Down-Lonley Day, Nane-Ganduri la miezul noptii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tonto si alberto-mai bine tac(este cea mai tare melodie de tristete)

Sorina-cand sunt langa tine(Nu Garantez 100% Ca o sa Iti placa)

mihaita piticu si Geany-sa nu-ti lasi nevasta(E Super melodia)

Bursuc piticu - Cu tine mas insura(E ff Dulllsse)

SI mai stiu ff multe:X:* Pt mai multe melodii de ce gen vrei tu
Aceeseaza Id meu de mess : fata_din_vis_alina Si o sa iti mai spun ff multe