| DarkShaodw1 a întrebat:

Hey lumehappy
Aveti idee de unde pot cumpara online albume originale Bon Jovi. N-am gasit decat pe site-uri straine, si pe site-ul lor oficial. Un site care livreaza in Romania?! Va rog mult:* Fundooi:*

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Http://www.stiumuzica.ro/......ircle.html
dar banuiesc ca gasesti si la magazinele specializate in vanzari de discuri.

1 răspuns:
| DarkShaodw1 explică:

@zdrangoi Multumesc ca te-ai interesat pentru mine, apreciez gestul. happy Dar din pacate link-ul este vechi, si nu mai este valabila oferta. Oricum, mersi din nouhappy