| AoiTori a întrebat:

Hey lumee! ^_^
Ati auzit careva de Nightmare? Cum vi se pare? Mie una thinking .....cred ca sunt fenomenali big grin. Daca dorit sa impartasim mai multe despre ei, imi puteti trimite printr-un mesaj privat id-ul vostru. Dar asta doar daca doritiwinking. Ja ne!

4 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Sunt oribili.

| jrockfreak a răspuns:

Trupa jrock Nightmare? confused cred ca am auzit de ei thinking ...chiar sunt buni...laughing

| AoiTori explică (pentru jrockfreak):

Stiu stiu smug big hug vono icoace imoto-chan!

| GeannyCatty a răspuns:

Si mie imi place nightmare...cei de la avenged sunt super! cea maimijto trupa rock ana acum auzita de mine!