| Cookie21 a întrebat:

Hey! Ma lamureste si pe mine cineva. Deci, cine este Carla`s Dream? Cel care canta POHUI. Nu isi arata fata iar la finalul videoclipului zice "Tu esti Carla`s Dream" thinking

3 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Probabil melodia e pentru cineva anume, daca te iei si dupa numele de scena, probabil o fata.

| Mfxulds a răspuns:

Bună. Deci, Carla's Dream este o trupă care vrea să fie sub anonimat.
Cântăreţul trupei susţine că nu vor faimă, ci să schimbe lumea prin melodiile trupei. Ei sunt din Moldova, şi după spusele lor, nu se va afla niciodată cine se află în spatele acelor machiaje. dar cine ştie.

Sper că te-am ajutat. happy

| AnneMiriam a răspuns:

Da ala care canta e Carla's dream iar chestia de la final..adica tu esti cumva personajul din cantec. sper ca ai inteles