| OanaBomboana_8300 a întrebat:

Hey! Ma poate ajuta cineva cu piesa de la Orange Colibri Mix care a aparut acum in mai? Era si inainte dar la alta reclama. E o piesa fara text. Daca stiti careva despre care e vorba si imi puteti spune de unde sa o descarc va rog sa imi raspundeti. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bubblesss a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fe4EK4HSPkI MGMT-Kids ^^

3 răspunsuri:
| OanaBomboana_8300 explică:

Dadu,nu e asta piesa... tears from the moon e de la Dorna daca nu ma insel. Cea care ma intereseaza pe mine e de la reclama care a aparut pe 9 mai 2011 la Orange, despre Internet Colibri Mix.si e ceva oferta la laptop, smartphone si tableta. Stii de care reclama zic? Asa ma terorizeaza gandul ca nu o stie nimeni si nu o gasesc nici eu nicaieri...sad

| OanaBomboana_8300 explică:

Ms Bubblesss :X