| metal4ever a întrebat:

Hey, mai stie cineva o melodie foarte cunoscuta mai veche, care se tot dadea pe kiss tv, cam din 2010, in care era un tip cu dread-uri care ducea prin oras un televizor mic galben, pe care erau niste buze care se miscau, si il tot arata la lume? laughing
Si se auzeau tobe tare in melodie, semanand cu tobele celor de la zdob si zdub.
Nu imi place melodia, dar stiu ca o auzeam foarte des si mi s-a facut "dor de ea" laughing Multumesc!

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Niciodata nu uit lucrurile neplacute...
http://youtu.be/VJm1WOhHPug
Cu placere.