| Tau_SuperErou_1995 a întrebat:

Nu râdețilaughing
Am văzut zilele trecute prin oraș un golf, nu părea cine știe ce, dar la un moment dat s-a auzit de la el un "dum dum", adică un tun de bass ceva a scos sunetele astea, dar nu erau vreo melodie ceva, doar ca doua tobe se auzeau o data la cateva secunde...
stie cineva despre ce ar putea fi vorba?

3 răspunsuri:
| valiusa a răspuns:

Avea sistemul audio probabil de ultima generatie si ala a fost bass de cateva secunde fiindca probabil a schimbat repede acel cantec Funda?

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru valiusa):

Nu nu, se auzea si de la distanta mare, a durat mai mult de un minut chestia aia... e foarte tare, nu a fost din greseala sunetul ala laughing oricum, funda ca a trecut mult timp si nu am fost luminatbig grin

| FreshKids a răspuns:

Pai si varumeu are o mazda care cand lasa acceleratia pusca Dar mai e o chestie daca vrea sa faca impresi opreste repede conteactul si iar il pune la loc inca o chestie daca in masina accea a fost bagat benzina cu plumb iar la fel bubuie