| TsutsaHippie a întrebat:

Hey niggas! ^^ I wanted to ask ya' : imi puteti zice niste melodii mai chilloase de la iron maiden si slipknot?
Si care sunt melodiile voastre preferate de la Coma si Alternosfera?
Danke!

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Engleza,română,germană...ai de capu' meu.
PEntru melodii mai "chilloase" mergi pe site-uri de chilloşi. E greu să le asculţi discografia şi să scoţi melodiile care-ţi plac?
Alternosfera nu ascult, şi Coma mi se par o labă.

| MarcŞiAtât a răspuns:

Iti pot da de la slipknot... snuff
coma nu ascult dar de alternosfera melodiile preferate sunt o lume la picioare, inchisoarea alba, vreau sa-mi dai, wamintirile femeia nordica si visatori cu plumb in ochi. happy

| chitara99 a răspuns:

De la iron asculat fear of thye dark si de la coma cantami povestea

Răspuns utilizator avertizat