| Blue_Nicoleta_1989 a întrebat:

Hey! Pe 9 mai am un concurs (pe sector) unde vor canta obligatoriu, cate 2 persoane. Ati putea sa ma ajutati cu o idee de melodie/melodii care pot/poate fi cantat/a numai de doua voci? (duet). Am nevoie neaparat de ideile voastre pana marti cand vor avea loc inscrierile.Dau funda!
P.S. : Ca gen de muzica as dori sa fie : pop/folk/rock. Va multumesc! :*

1 răspuns:
| stark47 a răspuns:

Incearca melodii cu solisti ti preferati.
vei lucra mai OK cand melodia pe care o canti iti si place
skillet hero insa e foarte dificila. oricum, ascultai putin sunt o formatie rock care au ca si solisti un biat si o fata, poate gasesti ceva mai usor acolo