| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Pentru cei care mai ascult muzica buna si sunt din Ploiesti- cine merge la Free Fest? Asta e ceva in locul 'Zilelor orasului Ploiesti", care se tineau tot prin mai. Dar de data asta o sa se tina la Bucov, in parcul Constantin Stere. 3 zile de muzica rock si electro, incepand cu 28 Mai. Mai multe detalii, aici: http://freefest.letsrock.ro/. Eu una merg sambata seara, pentru trupa EMIL. Anyone else? :) \:D/

1 răspuns:
| Helvete a răspuns:

Deci da... Cred ca nu prea mai sunt persoane din Ploiesti pe TPU. Sau daca sunt, nu asculta chestii de genul asta :-