| wannabeyourlover a întrebat:

Hey! Peste 3 saptamani verisoara mea mai mare se marita si nu stie pe ce melodie sa faca dansul mirilor alaturi de sotul ei. Am discutat cu ea si ne-am gandit la urmatoarele melodii dar nu stim pe care dintre ele sa alegem:

-Mariah Carey - My All
-Enrique Iglesias - Hero
-Enrique Iglesias feat. Whitney Houston - Could I Have This Kiss Forever
-Glenn Medeiros - Nothing's Gonna Change My Love For You

Sau sugerati-mi voi altele daca stiti, dar sa fie cat mai frumoase si romantice!winking

5 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Scorpions - Still loving you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Katy perry- hot n cold

| AjLee a răspuns:

Glenn Medeiros - Nothing's Gonna Change My Love For You
sau
Fergie- Finally

| Mihai_Egina_1992 a răspuns:

Http://www.nuntidevis.net/cele-mai-cunoscute-dansuri-la-nunta-ta-2/

iti sugerez sa te uiti aici si sa alegi impreuna cu verisoara ta ce ti se pare mai fain

spor!

| angelsorry a răspuns:

Richard Marx-Right here waiting
Celine Dion-My heart will go on
Jennifer Rush-Power of love
Whitney Houston-I will always love you
Bosson-One in a million
Celine Dion ft Barbra Streisand-Tell him
Mandy Moore-Only hope
Farid Mammadov-Hold me
Westlife-I wanna grow old with you