| dariutzza09 a întrebat:

Hey, salut TPU! Imi puteti spune si mie va rog frumos, ce chitari electrice sunt bune pentru incepatori? As vrea sa imi cumpar una pana in 1000 ron, deoarece nu stiu deloc sa cant, vreau sa ma duc la palatul copiilor sa invat! Am gasit o chitara Jackson la 1000 ron, si eu cred ca se aude foarte bine :
Aici este un clip cu chitara : http://www.youtube.com/watch?v=MUqoja3JiQA
Un prieten si-a luat o chitara de la Clifton la 450 ron, dar mentionez ca nu se aude deloc cum vreau eu ( in acel pret i-au dat setul complet, amplificator, tuner, doar pedala nu i-au dat )... imi plac foarte mult solo-urile de la Three days Grace si Bullet for my Valentine

Pentru cel mai bun raspuns dau funda, spuneti-mi cei care stiu va rog, deaorece eu sunt la inceput, vreau serios sa ma apuc de chitara!

1 răspuns:
| SBSprinceana a răspuns:

O chitară ideală pentru începători este Harley Benton, eu pe o asemenea chitară am învățat. Iar prețul uneia este foarte accesibil
http://www.micapublicitate.ro/......05516.html