| xXSk8Xx a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti, ce a-ti alege:Evanescence, Simple Plan, Deep Purple, Nightwish, Slash, Bullet for My Valentine sau Three Days Grace?

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Bullet for My Valentine

9 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Bullet for my Valentine, mai ales melodia Tears don't fall love struck

| xDcreepy a răspuns:

Evanescence

| rebecca_9651 a răspuns:

Nu stiu e greu... mie imi plac toate foarte mult:*...cred ca l.as alege pe slash drept cel mai bun chitarist, pe evanescence pentru vocea deosebita a lui amy lee, pe simple plan pentru mesajele melodiilor si pe three days grace pentru ritmul nebunesc!

| crooxel a răspuns:

Simple plan-mi'au fost mereu alaturi si melodiile lor sunt jurnalul meu
three days grace-formatia mea preferata care ma face sa ma simt mai bine si imi "contureaza" un zambet pe fata
bullet for my valentine-cand simt ca nu mai pot ii ascult si totul devin mai bine
happy

| adelayda a răspuns:

Evansecene:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Borfasu zice:
BUG Mafia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin parca ftw!

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Nightwish!

| Didyshor29 a răspuns:

Simple Plan ♥