| Antoniia a întrebat:

Hey salut TPU! Puteti sa imi dati niste idei de cantece? Pe care sa le scriu eu! (in afara de dragoste sau prietenie) Dau funda celui care imi da cea mai neobisnuita si placuta idee! :*

3 răspunsuri:
| SecretLady91523 a răspuns:

Un cantec despre cartofi si unicornipuppy dog eyes...cineva trebuie sa o faca!

| psawyer a răspuns:

Steaua, izvorul, lacul, marea, ploaia, lacrima, muntele, cheia, viata, moartea, timpul, adolescenta, perfectiunea. Sper ca te-am ajutat :*

| kittyroxy_3562 a răspuns:

Daca vrei ceva cu adevara tare gandeste-te la rock e cea mai buna sansa sa te expriniwinking