| MishaIsMyHero a întrebat:

Salut,imi dati si mie niste idei de cantece? Cea mai frumoasa idee primeste funda.

7 răspunsuri:
| amiileila a răspuns:

Hana wa sagura kimi wa utsucushi, k la meteo, melodii cantate de jessie j, niky minaj...

| MishaIsMyHero explică:

As vrea in romana si sa fie cu rima

| criiele a răspuns:

Malach&rufuz-falszywka ascult-o pana la capat e super marfa da refrenu nemaipomenit

| Krisz13Tina a răspuns:

K la meteo,vara rece, doua maini, daca ploaia s-ar opri, cand ingerii pleaca (sau doua melodii rusesti frumoase Samaya Lyubimaya si Chuzhaya nevesta)Euphoria, Call me maybey

| Ard_Andy_1998 a răspuns:

Daca vrei idei de cantece incearca cv pe teme iubiri sau a tradarii sau ceva comun daca vr sa compui un cantec incepe asa : scrie despre cum a inceput, continuarea si deaste: de fapt cantecele sunt povesti de viata sau ireale trebuie doar sa ai povestea potrivita funda happy?

| malieu a răspuns:

Ce zici de payphone de maroon 5?