| anonim_4396 a întrebat:

Hey, salut tuturor.
Aș vrea să știu și eu de cine este cântată melodia sau care este numele ei real.
Acum 1 spăptămână a fost la radio (PROfm School) o melodie care avea în refren ceva de genu...: "running to my head"
Este o melodie din 2010 sau 2011 mi se pare, că a fost făcut cât de curând update la playlist-ul ProFm School.
Nu este melodia cântată de T. A. T. U! Era o voce tot de fată. Și nu era remix! Și nu era tristă melodia, era ceva gen pop.
Vă rog mult, o caut de câteva zile în continuu.
Dau FUNDĂ + felicitările mele celui ce pote să mi-o zică!

Răspuns Câştigător
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Hei :) Am cautat melodii ce contin versul ala in refren si sunt cantate de fete.Din pacate doar 2 sunt:

Anya Shesternina - Running through my head
http://www.youtube.com/watch?v=O7KWCgFb5gs

Avril Lavigne - Wish You Were Here
http://www.youtube.com/watch?v=VT1-sitWRtY&ob=av2e

Sper sa fie una din ele.

2 răspunsuri:
| MankoBreaker a răspuns:

Melodia era cântată ceva mai repede, gen pop/house. Nu era lentă.
Și era cântată de o fată.
Se putea' dansa pe melodie foarte bine. Era de club.

| TeoLoveStyx a răspuns:

Este andra&andreea balan&puya&connect-r-rollin'