| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Hey. Stiti ceva piese rock/metalcore faine?

Răspuns Câştigător
| Byucc a răspuns:

Incearca melodii de la Parkway Drive, Volumes, Issues, The Devil Wears Prada, Blessthefall, We Butter The Bread With Butter, We came as romans, Of mice and men (astea-s toate metalcore

4 răspunsuri:
| DevidALex a răspuns:

Buna,Imagine Dragons - Demons ( rock alternativ,doar melodia aia )
Draconian,Pain, Within Temptation
Bring Me The Horizon ( Deathcore, metalcore )
As I lay dying ( Metalcore )
Iti recomand Dark Tranquillity ( Melodic death metal ) Sunt foarte buni, Ii ador, probabil una din cea mai buna formatie in prezent, pentru mine cea mai buna.