| Axyi96 a întrebat:

Heywinking Stiti cumva daca Lee Gi Kwang sin trupa B2st mai este virgin sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)) asta era pentru coco nu?rolling on the floor) doamne ce am mai ras laughing)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti vorba aia: daca taceai, filozof ramaneai.
Intrebarea nu are rost:] De ce? Pentru ca Gi-oppa este romantic si se vede pe fata lui ca nu-i genu care sa ia prima fata care-i cade in mana. Si daca nu ar fi, ce daca?
Am raspuns la intrebare pentru ca sunt fana B2ST si chiar ma bucur ca intalnesc fani :]

| Axyi96 explică:

Pei da daca voi ma mintiti intruna angry

| Razna a răspuns:

rolling on the floor))))) ce intrebare criminala

| JiKyo a răspuns:

Estewinking