| Jello a întrebat:

Va place trupa BEAST/B2ST? :-x

Daca da, care membru va place cel mai mult? ^^

8 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Dap, imi place, dar nu sunt o B2UTY.
Preferatul meu e KiKwang, iar dupa el e Yoseob.

| MeDeEa14DeEa a răspuns:

ADOR TRUPA B2ST! Sunt membra in clubul B2UTY,sunt inscrisi toti fani lr din Romania.
Preferatii mei sunt 1)GiKwang, 2)YoSeob, 3)JunHyung,4)DooJoon,5)HyungSeung si 6)DongWoon.
Sunt super tari...

| niko_3393 a răspuns:

Da! Imi place lee ki kwang! He is so sweet!

| Jandi a răspuns:

Ador trupa asta :X
Toti au ceva aparte dar favoritii mei sunt Yoseob si Junhyung happy...m

| Helloimys a răspuns:

Da!:X:X cum sa nu?! preferatul meu e jun hyung, iar apoi eu seop, hyun seung, gi kwang. oricum imi place muult cum canta!

| valentina_4675 a răspuns:

Da imi place cel mai mult lee gi kwang 2. yoseob 3. junhyung

| AhKee a răspuns:

O da! ADOR trupa asta. Și îmi place -îl iubesc- pe Hyunseung happy, dar mai nou mi-a atras atenția și Junhyung ^^;

| niko_2301 a răspuns:

Yoseob e atat de dragut, dar nici doong woon nu arata rau