| Axyi96 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare. Daca il stiti pe YoSeob din trupa B2st, imi puteti spune daca mai este sau nu virgin puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Crezi ca e asa prost sa mai fie virgin laughing normal ca nu mai e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pssssttt...nu mai este rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu o. o rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este.In Coreea lucrurile stau putin diferit decat la noi, ei sunt ca niste copii. Uita-te pe youtube vei vedea interviuri in care ii intreaba cum ar vrea sa fie primul sarut(nu in cazul trupei beast dar este tot o trupa celebra)oricum e o intrebare ciudata

| Axyi96 explică:

Ai vrea tu lulu laughingrolling on the floor

| Axyi96 explică:

Zauuuuuuuuuuuuu hypnotized

| Al3xA_1527 a răspuns:

Este big grin