| Uka07 a întrebat:

Hey! Stiti daca One Direction vor veni in Romania in 2013? Daca nu atunci, cand?

Răspuns Câştigător
| florina111 a răspuns:

Vin la finala X Factor anul acesta! :) E foarte probabil sa vina :* http://a1.ro/......mania.html

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pana in 2013 nu o sa concerteze in Romania!
ai aici toate concertele lor *Romania nu e printre ele *
http://www.songkick.com/artists/3732956-one-direction/calendar?page=1

.poate doar dupa 2013, dar nu a fost facut nici un anunt public pana acum

| Uka07 explică (pentru Apache):

Mda, pai m`am uitat pe site-ul lor pe unde vor concerta in 2013 si am fost suparata sa vad ca tara noastra nu e pe lista!sad De asta am intrebat cand...Mercihappy

| Dayana95 a răspuns:

Http://a1.ro/......mania.html urthgoigf sunt moarta! '.'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu merg in Spania pentru concert in 28 mai dar in Romania va veni in 2013-2014

| MetalD a răspuns:

Niciodata nu vor veni, de este frica de hateri romani.

| Lexxy a răspuns:

Am vazut pe ask.fm la Zayn [@BradFordBadBoyZayn] ca s-ar pueta sa vina sa viziteze Branul si toate astea. Mie mi-a spus ca nu se stie sigur.

| PufuleteDulce a răspuns:

Http://heart-1direction.com/ pe23 dec vin la x factor de ziua mea:X

| AlexanddraIoana a răspuns:

Harry a scris te twitter ca vor avea turneu in Europa in 2013, dar nu stiu daca si in Romania.