| ♥•♫raluks♫•♥ a întrebat:

am auzit pe kissfm o mel care suna ceva de genu:the way you smile, the way you talk, the way you kiss, the way you lovee(si altele)... i want you si la un mom dat mai zice si i love youu si e cantata de o fatathinking care stie cum se numeste pls spuneti'mi si miee:X

Răspuns Câştigător
| Iuly006 a răspuns:

Pedro Cazanova - Selfish Love
http://www.youtube.com/watch?v=2w--fJDFjMA

8 răspunsuri:
| DjAndrea a răspuns:

Pedro Cazanova feat Andrea-Selfish love
funda?

| Psihologul a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/cirtitza/b5ba66c6833f51
Pedro Cazanova invites Andrea - Selfish Love (Gregor Salto Remix)

| Temptation_1752 a răspuns:

Pedro Cazanova ft Andreea - Selfish Love ----- http://www.youtube.com/watch?v=2w--fJDFjMA

| shadow23 a răspuns:

Selfish love!

| coopilluu a răspuns:

Kelly rowland - the way you love me fundita?

| Deea92 a răspuns:

Pedro Cazanova feat Andrea - Selfish love

| abstractlove a răspuns:

Pedro Cazanova invites Andrea - Selfish Lovewinking