| zeldaxlove a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru urgent. Am un post de radio, sau mai bine zis, un prieten de-al meu are un post radio. Este Radio Lupeni, un radio pentru un server Counter-Strike. In fine...sa trecem la subiect. El vrea sa creeze sunete, de exemplu: Radio Lupeni pentru tine mereu! Ca sa le puna la Radio. Gen, KISS FM! Cred ca majoritatea ascultati Kiss Fm, Pro Fm sau Radio Zu. Ei bine, ati vazut ca dupa terminarea unei melodii, sau inainte de reclama sunt sunetele acelea: "Kiss F M", "It's the weekeeeeend yeah" sau "It's summer time!"
Intrebarea mea este:
Stiti vreun program care ma poate ajuta sa creez astfel de sunete?

Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti incerca sa le faci singur...gen sa te inregistezi cu recorderul din pc si dupa sa iti pui sunet pe fundal...incearca:
- Macaw
-Audacity
-Sound Forge