| marya_3636 a întrebat:

am nevoie de un program de inregistrat vocea urgent! ma puteti ajuta? plzzz! dau fundutza! :X

Răspuns Câştigător
| Silviu_1540 a răspuns:

Salut Marya, daca vrei sa iti inregistrezi vocea incearca sa imi urmezi pasi: START + All Program + Windows Movie Maker>>>pe urma cauta o imagine cu un microfon, clik pe el...si cand vrei sa inceapa inregistrarea clik pe START, sa nu uiti de microfon sa il ai pornit! Programul se numeste Windows Movie Maker!winking

1 răspuns:
| ad1st a răspuns:

Vezi ca are windows sound recorder.happy