| Khrystinne a întrebat:

am si eu o intrebare, cum credeti am voce de cintat? Pe acest site http://www.karaokeparty.com am facut cel putin 4166, si cel mult 5882.Cum credeti e bine, sau nu am voce deloc? Sau am?

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Nu folosesc acest site si nici nu stiu la ce refera acele numere, insa stiu ca ai putea sa canti in fata unor cunostinte, a parintilor sau a unor prieteni sinceri si sa le ceri lor parerea. Astfel vei afla ce cred altii despre vocea ta si in functie de asta vei stii la ce trebuie sa lucrezi mai departe. Bafta!