| Chnss a întrebat:

Hey TPU.Anul asta eu si colegii mei ne-am hotarat sa facem un spectacol surpriza de Craciun pentru parinti.Dar am vrea sa cantam si o melodie pentru dirigintele nostru sa-i aratam ca-l iubim chiar daca il mai suparam cateodata. Vreau sa mentionez ca suntem clasa a a-7a.Ma puteti ajuta cu melodii?puppy dog eyes

1 răspuns:
| St_Corina_1998 a răspuns:

"Impodobeste mama bradul" este cea mai potrivita happy... dar schimba putin versurile : impodobeste dirigule bradul. just my opinion.happy