| MirunaC a întrebat:

Astazi a aparut ziarul Libertatea cu noul CD al lui Connect-r.Imi puteti spune cat costa pentru ca nu am reusit sa ajung la magazinele de presa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Joi, 2 august 2012, ziarul Libertatea ne va oferi cel mai nou album semnat de Connect-r : "From Nothing to Something".

Album ce va include atat hiturile recente ale cantaretului dar si megahitul "Vara nu dorm".

Nu cunosc pretul (posibil sa fie 9.99 lei).

http://blogulcolectionarului.net/......gust-2012/

2 răspunsuri:
| MirunaC explică:

C3L1 cred ca ai dreptatelaughing)

| C3L1 a răspuns:

Nu trebuie sa te complici si sa dai bani de pe net o poti lua foarte usor sau poti intra pe youtube sa o asculti! Funda?