| mikki a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce carti cu Michael au mai aparut? (in afara de cea de la ziarul Romania Libera)winking

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna.Pai in afara de cea de la Romania Libera, eu am revistele Bravo legende(sunt 2, una cu gigapostere si alta cu postere normale) si un album de colectie de la Jurnalul national cu poze inedite cu michael la concertele din Romania.Si eu sunt foarte interesata de orice carte sau orice are legatura cu el. In afara de asta, o fata mi-a imprumutat MoonWalk, scrisa chiar de Michael, insa va trebui sa i`o inapoiez. O s`o xeroxez inainte. Am inteles ca se vor mai face copii ale Moonwalkului de aceea am adus vorba de eahappy. Cel putin asa am citit eu pe un site.
big hug Peacekiss

2 răspunsuri:
| viki a răspuns:

Eu am de la Jurnalul National.happy

| tinichea a răspuns:

Zero barat