| AlleSiAtat a întrebat:

happy Azi am auzit o piesa recenta: CRBL si Ruby-Toata tara.Ideea e ca la un moment dat zice,,Asta-i pentru Roxana si Tatiana/Si fetele cu ML din toata tara".ML? E cumva o masina? Ceva mai multe informatii as putea primi de la voi? >:
Fundita se duce pe baza proverbului,,Primul venit, primul servit"! :O3

Răspuns Câştigător
| Anonymous989 a răspuns:

Salut. E sigur masina. Fetele umbla cu mertzane si de aici vine ML : Mercedes Ml. Deci 100% masina. Funda please