| BicutsBia2011 a întrebat:

Cine stie cand mai au cei din LalaBand concert prin constanta sau prin apropiere? Sper sa nu primesc raspunsuri urate de la cei ce nu suporta LalaBand dar mie imi place si nu cred ca sunt singura.Dau funda.:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa aiba concert in Cnstanta, pe Stadionul Farul, la ora 20:00.
Biletele pentru concertul Lala Band de la Constanta costa, in functie de categorie:
VIP - 300 de lei
Golden Circle - 200 de lei
Normal Circle - 75 de lei
Categoria I - 100 de lei
Categoria II - 50 de lei
Categoria III - 35 de lei
http://www.urban.ro/......constanta/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe 11 august, am uitat sa scriu big grin Merci pentru fundita! :*

| BicutsBia2011 explică (pentru anonim_4396):

Cu placere :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru BicutsBia2011):

Ai aflat cumva de unde se iau bilete? big grin Eu nu gasesc nimic straight face

| BicutsBia2011 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu am afllat.probabil de pe www.eventim.ro...dar nici acolo nu gasesc. sunt mai multe site'uri de pe care se pot lua bilete dar le.am uitat numele :))

| anonim_4396 a răspuns (pentru BicutsBia2011):

Eu am gasit pe Eventim. http://www.eventim.ro/......event.html

8 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

In 11 august pe Stadionul Farul.happy

| BicutsBia2011 explică (pentru Pikaciuuu):

Stii cumva daca este intrare libera? Daca nu, poate stii cat este biletul. :*

| Pikaciuuu a răspuns (pentru BicutsBia2011):

Nu e gratis din pacate.happy Biletul costa in functie de locul pe care trebuie sa il iei. Nu cred ca s-au afisat preturile thinking