| Trissy1 a întrebat:

big hug cine imi zice si mie plz care e melodia aia de fundal la ROMANII AU TALENT. cand arata scene din ce se va intampla dupa pauza, e o melodie mai lenta. happy
2) dati-mi si mie niste melodii tari de rapp.
3) -||- de rock
happy Funda puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Creatorul24 a răspuns:

Melodia ii Lil Jon - Throw It Up (Instrumental) ii instrumentalu cauta si pe youtube

| PennyLane a răspuns:

Melodia de la "Romanii au talent" este Lux Aeterna, varianta lui Clint Mansell. Iti dau doua variante :
- http://www.youtube.com/watch?v=hKLpJtvzlEI (completa)
- http://www.youtube.com/watch?v=CjWHlKAsBNA (scurta)

Cat despe melodii rapp, iti recomand "greii" : Wu-Tang Clan, 2Pac, The Notorious B.I.G., Common, N.W.A... Cauta si vezi ce melodii iti plac. Cat despre romani : Veritasaga, Getto Dacii, CTC, Ad literam, Parazitii.

Rock? Hmm, intereseaza-te prima oara despre genul de muzica! Afla-i istoria, studiaza subgenurile! Rockul nu-l poate asculta oricine... Rockul NU INSEAMNA Avril Lavigne sau Green Day!;)