| anonim_4396 a întrebat:

big grin Stie cineva cum se numeste melodia aia din episodul din Totul pentru dans, sau Shake it up (Nu stiu exact numele laughing ) Atunci cand a fost nunta, si toti au intrat dansand? big grin Imi place mult tongue Sper sa ma puteti ajuta big grin.

[P.S.: Scuzati categoria, nu stiu exact la ce categorie sa o pun big grin.]

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mokaxoxo a răspuns:

Drew Seeley - I Do

| anonim_4396 explică (pentru Mokaxoxo):

Multumesc happy

4 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Da! Shake it up se numeste

| anonim_4396 explică (pentru Iulian03):

straight face Nu am vrut sa spun cum se numeste serialul, ci melodia din episodul acela cu nunta cand toti au intrat in sala nuntii, dansandwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa zic... Dau Fundaaa big grin!